Склад виконавчого комітету

Відомості

Голова виконкому

Ременюк Костянтин Васильович

Громадянин України, народився 04.08.1963 р., освіта вища, безпартійний, с.Ободівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Секретар виконкому

Пентюк Олексій Валентинович

Громадянин України, народився 17.12.1981 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Ободівська сільська рада, секретар, місце проживання: с.Ободівка, Тростянецький р-н,
Вінницька обл.

Катренко Анатолій Васильович

Громадянин України, народився 17.02.1960 р., освіта вища, безпартійний, Ободівська СЗШ І-ІІІ ст.., директор, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Боднар Леонора Василівна

Громадянка України, народилася 01.01.1954 р., освіта вища, безпартійна, Ободівська СЗШ І-ІІ ст.., директор, місце проживання: с. Нова Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Катренко Лариса Олександрівна

Громадянка України, народилася 11.11.1965 р., освіта вища, безпартійний, Ободівська лікарська амбулаторія, завідуюча, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Фоменко Галина Миколаївна

Громадянка України, народилася 22.03.1957 р., освіта вища, безпартійна, Ободівський будинок культури, директор, місце проживання: с. Нова Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Гавриленко Світлана Степанівна

Громадянка України, народилася 11.03.1967 р., освіта вища, безпартійна, Бережанський ДНЗ, вихователь, місце проживання: с.Бережанка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Грицишин Олександр Миколайович

Громадянин України, народився 26.09.1970 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Бандура Микола Олександрович

Громадянин України, народилася 23.07.1961 р., освіта вища, безпартійний, настоятель Ободівської церкви, місце проживання: с. Нова Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Білаш Сергій Анатолійович

Громадянин України, народився 14.09.1977 р., освіта вища, безпартійний, Ободівське лісництво, лісник. місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Пуга Григорій Михайлович

Громадянин України, народився 24.06.1970 р., освіта вища, безпартійний, генеральний директор ТОВ «Ободівка-Агро», місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Мулько Микола Іванович

Громадянин України, народився 17.12.1954 р., освіта вища, безпартійний, КЗ «Ободівська ДЮСШ» директор, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.