Спискок депутатів Ободівської сільської ради 7 скликання

Відомості

Черниченко Михайло Максимович

Самовисування

Громадянин України, народився 15.07.1958 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, Тимчасово непрацюєь, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Пентюк Олексій Валентинович

Самовисування

Громадянин України, народився 17.12.1981 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Ободівська сільська рада , секретар, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Кабачок Сергій Олексійович

Самовисування

Громадянин України, народився 14.02.1970 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Ковтун Любов Михайлівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 22.03.1957 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Балухата Наталія Андріївна

Самовисування

Громадянка України, народилася 23.06.1970 р., освіта вища, безпартійна, Ободівська ЗОШ І- ІІІ ступенів, вчитель, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Циганов Руслан Володимирович

Самовисування

Громадянин України, народився 08.10.1977 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Дудник Надія Іванівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 23.07.1961 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Бережанський дитячий садок, Медична медсестра, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Трохименко Олександр Миколайович

Самовисування

Громадянин України, народився 14.09.1977 р., освіта вища, безпартійний, Ободівська Спеціальна школа-інтернат, Вихователь трудового навчання, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Пироговський Віктор Петрович

Самовисування

Громадянин України, народився 24.06.1970 р., освіта вища, безпартійний, Ново Ободівська СЗШ 1 – ІІІ ст., вчитель трудового навчання, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Нагорняк Костянтин Олександрович

Самовисування

Громадянин України, народився 04.11.1968 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Тихончак Марія Миколаївна

Аграрна партія України

Громадянка України, народилася 25.10.1958 р., освіта середня спеціальна, член Аграрної партії України, Ободівська сільська рада, інспектор ВОС, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Ліньков Олег Олексійович

Самовисування

Громадянин України, народився 12.10.1984 р., освіта вища, безпартійний, Ободівска загально освітня школа інтернат, вчитель інформатики та математики, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Мельник Наталя Миколаївна

Самовисування

Громадянка України, народилася 26.05.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Бережанський сільський клуб, Завідуюча Бережанського сільського клубу, місце проживання: с. Бережанка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Бурдейний Олександр Дмитрович

Аграрна партія України

Громадянин України, народився 30.05.1973 р., освіта середня спеціальна, член Аграрної партії України, ТОВ АФ "Ободівська", Тракторист, місце проживання: с. Бережанка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.